ico3

0 produktów

Łączna wartość 0,00 zł

  • foto1
  • foto7
  • foto4
  • foto5
  • foto6
  • foto2
  • foto8
  • foto9
  • foto2
Ostatnio przegladane
Brak produktów
Ostatnio dodane
Bestsellers
Nowosci

Salon łazienek "MERA" poszukuje przedstawiciela handlowego z doświadczeniem
w sprzedaży płytek ceramicznych i armatury oraz obsłudze inwestycji budowlanych
na terenie Śląska.

Do zadań przedstawiciela będzie należało pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz dystrybucja produktów.

**OPIS STANOWISKA:**

- Praca terenowa i stacjonarna
- Aktywne pozyskiwanie Klientów
- Stałe utrzymywanie relacji z projektantami, biurami architektonicznymi oraz wykonawcami
- Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- Nienormowany czas pracy
- Posprzedażowa obsługa Klienta

**OFERUJEMY:**

- Zatrudnienie w stabilnej firmie w miłym zespole
- Umowa o pracę (podstawa+prowizja od pozyskanych zleceń)
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
- Materiały promocyjne, reklamowe, gadżety firmowe
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

**WYMAGANIA:**

- Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży
płytek ceramicznych i armatury
- Posiadane dobre kontakty z projektantami oraz biurami architektonicznymi
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Wysoka kultura osobista

Zainteresowanych proszę o przesłanie cv na e-mail: piotr@mera24.pl

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy również pracowników na stanowiska sprzedawców.

Najlepiej mężczyzn w wieku 20-30 lat, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej. Kandydatów prosimy o wysłanie nam CV z listem motywacyjnym na adres: piotr@mera24.pl

Dziękujemy
Hurtownia MERA