0

Chemia i artykuły budowlane

RUBI Zestaw EASY GRES 12mm Z PROWADNICĄ 04926

RUBI Zestaw EASY GRES 12mm Z PROWADNICĄ 04926
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 35,10 PLN
Stara cena: 54,00 PLN
Producent: RUBI
Indeks: RU-04926.
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 19,00 PLN (przedpłata) 26,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Wiertła diamentowe zawsze wymagają precyzyjnego prowadzenia i stałego chłodzenia wodą. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji zbiorniczka wodnego, prowadnica Easy Gres dostarczana z każdym zestawem Easy Gres umożliwia wykonywanie otworów zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zaworek z kurkiem umożliwia dobranie optymalnej wydajności chłodzenia.
 
Każdy zestaw obejmuje elementy niezbędne do idealnego dopasowania prowadnicy do różnych średnic wierteł. Dzięki dwustronnym przylepcom znajdującym się w każdym zestawie, prowadnica Easy Gres doskonale przylega do dowolnego typu powierzchni ceramicznej, w której ma być wykonany otwór.
 
Każdy zestaw zawiera prowadnicę Easy Gres z wyjmowalnym pojemnikiem na wodę z zaworkiem do regulacji ilości wody, wymienne tulejki redukcyjne pasujące do zawartych w zestawie średnic wierteł oraz 10 lub 20 przylepców do umocowania prowadnicy na powierzchni płytki, zarówno gładkiej jak i porowatej. Konstrukcja pozwala wiercić otwory w ścianie i podłodze szybko i z dużą dokładnością.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy